Kategorie wpisów

piątek 12.00 - 19.00

Mikołajki w bibliotece

1-tile

Dział Udostępniania i Filia 17 świętowały dziś Mikołajki wraz z najgrzeczniejszymi dziećmi ze Szkoły Podstawowej nr 91 z klas I-III. Dzieci obejrzały ciekawe przedstawienie pt. “O zajączku sprawiedliwym” w wykonaniu Grzegorza Sieczko z przyjaciółmi. Odbyły się konkursy robienia mumii, jedzenie galaretki na czas i pakowania prezentów. Każde dziecko wzięło dział w konkursie i wygrało różne nagrody niespodzianki-klocki, gry i breloczki.

3-horz

5-horz

Dzieci odwiedził Mikołaj z workiem pełnym prezentów. Mikołaj sprawdził wiedzę dzieci na temat Bożego Narodzenia i dopytał o ich przygotowania do Świąt. Później z pomocą swoich elfów wręczał dzieciom prezenty. Każde dziecko otrzymało maskotkę, książkę i słodycze.

10-horz

13-horz

Przedstawienie, nagrody i prezenty dla dzieci zostały ufundowane przez Radę Osiedla Koziny. Bardzo dziękujemy!