Archiwum
Kalendarium wpisów
Marzec 2013
P W Ś C P S N
« Lut   Kwi »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
wait
wait

PostHeaderIcon Bohaterowie wierszy Juliana Tuwima – wyniki ogólnopolskiego konkursu plastycznego

Protokół z dnia 7 marca 2013 r. z posiedzenia jury ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt. „Bohaterowie wierszy Juliana Tuwima”, zorganizowanego przez Filię nr 1, ul. Tomaszewicza 2 i PM nr 214, ul. Bat. Chłopskich 21

W ramach współpracy, mając na uwadze propagowanie czytelnictwa wśród dzieci, obie placówki zorganizowały ogólnopolski konkurs plastyczny pt.: „Bohaterowie wierszy Juliana Tuwima”.

W konkursie wzięły udział przedszkolaki oraz uczniowie młodszych klas szkół podstawowych. Wpłynęły do nas 182 prace plastyczne z Łodzi i innych miejscowości naszego kraju, wykonanych różnymi technikami.

Jury w składzie:

  • Grzegorz Strumyk – plastyk
  • Ewa Krakowiak – nauczycielka PM nr 214
  • Małgorzata Kmieciak-Harasimowicz – kierowniczka Filii nr 1

dokonało oceny prac i postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia w dwóch kategoriach wiekowych:

– I kategoria – przedszkolaków,

– II kategoria – uczniów klas I-III szkół podstawowych.

I. Kategoria wiekowa (przedszkolaki):

I nagroda – Julia Majchrzak – PM nr 33, Łódź

I nagroda – Szymon Szlenk – Przedszkole Samorządowe, Końskie

II nagroda – Natalia Juszczak – PM nr 33, Łódź

II nagroda – Maja Mazurek – PM nr 10, Chełm

II nagroda – Zofia Kłosińska – Przedszkole Niepubliczne BIM-BAM-BINO, Toruń

III nagroda – Zuzanna Gębicka – PM nr 10, Chełm

III nagroda – Anna Freliszka – Przedszkole Publiczne Leśny Zakątek, Łaskarzew

Wyróżnienia:

Amelia Kucharska – Przedszkole Samorządowe nr 2, Końskie

Maja Żmuda-Trzebiatowska – PM nr 214, Łódź

Lena Król – PM nr 5, Lębork

Aleksandra Pałyga – Przedszkole Samorządowe nr 28, Kielce

Natalia Nowicka – PM nr 33, Łódź

Dominika Małecka – Młodzieżowy Dom Kultury, Gdynia

II. Kategoria wiekowa (uczniowie klas I-III szkół podstawowych):

I nagroda – Rezida Beksultanova– Szk. Podst. nr 2, Łomża

II nagroda – Oliwia Nowaczek – Szk. Podst. nr 7, Lublin

II nagroda – Malwina Głowacka – Szk. Podst., Nałęczów

III nagroda – Izabela Makal – Szk. Podst., Choroszcz

III nagroda – Patrycja Boruch – Szk. Podst., Nałęczów

III nagroda – Natalia Piech – Szk. Podst., Nałęczów

Wyróżnienia:

Roksana Smugarzewska – Szk. Podst. nr 2, Łomża

Klaudia Stempowicz – Szk. Podst. nr 163, Warszawa

Jakub Głuchowski – Szk. Podst., Nałęczów

Julia Partyńska – Szk. Podst. nr 21, Wałbrzych

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu i ich opiekunom, a nagrodzonym – gratulujemy!!!

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Kategorie