Archiwum
Kalendarium wpisów
Maj 2013
P W Ś C P S N
« Kwi   Cze »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
wait
wait

PostHeaderIcon Ziemia – nasza planeta – wyniki ogólnopolskiego konkursu plastycznego

Jury w składzie:

  • Grzegorz Strumyk – artysta plastyk
  •  Małgorzata Kmieciak-Harasimowicz – kierownik Miejskiej Biblioteki Publicznej Łódź-Polesie Filii nr 1
  • Ewa Krakowiak – nauczycielka PM nr 214

dokonało oceny prac dzieci, które wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Ziemia – nasza planeta”, który zorganizowany był z okazji V Przeglądu Twórczości Artystycznej Dzieci.

Wpłynęło do nas 58 prac konkursowych.

Jury postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia w dwóch kategoriach:

I. Kategoria wiekowa (przedszkolaki):

I miejsceGabryś Izydorczyk (lat 6) – PM nr 206 z Oddziałami Integracyjnymi, Łódź

II miejscePaulina Partyńska (lat 5)– Oddział Przedszkolny Publiczna Szkoła Podstawowa nr 21, Wałbrzych

III miejsceAnna Nawrot (lat 5)– Oddział Przedszkolny Szkoła Podstawowa nr 3, Drezdenko

Wyróżnienia:

  •  Magdalena Zawadzka (lat 6) – PM nr 33, Łódź
  •  Maja Malicka (lat 5) – PM nr 206 z Oddziałami Integracyjnymi , Łódź
  • Kamil Kapłaniak (lat 6) – Szkoła Podstawowa, Kurnos Drugi
  •  Borys Kazimierczak (lat 6) – PM nr 54, Łódź

II. Kategoria wiekowa (uczniowie klas I-III szkół podstawowych):

I miejsce Agnieszka Kmiecik (kl. II) – Szk. Podst., Osiek Jasielski

II miejsce Piotr Raczyński (kl. I) – Szk. Podst. nr 7, Lublin

III miejsce Natalia Majka (kl. I) – Szk. Podst., Osiek Jasielski

Wyróżnienia:

  •  Maja Naumowska (kl. I) – Szk. Podst. im. Marii Konopnickiej, Dziekanów Leśny
  •  Natalia Kobus (kl. III) – Filialna Szkoła Podstawowa Toczyska, Stoczek Łuk.
  •  Urszula Szymańska (kl. III) – Szk. Podst. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym, Skrbeńsko
  •  Joanna Pytlak (kl. II) – Szk. Podst., Nałęczów
  •  Milena Radomska (kl. II) – Szk. Podst. nr 3, Lublin

Jury gratuluje nagrodzonym!!!

Organizatorzy (Filia nr 1 MBP Łódź-Polesie i PM nr 214)  serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom i ich opiekunom za udział w naszym konkursie.

Nagrodzone prace można oglądać na wystawie w Pałacu Młodzieży im. Juliana Tuwima, przy ul. Wyszyńskiego 86 do 17 maja, a później w FIlii nr 1, przy ul. Tomaszewicza 2 (do końca maja).

wystawa pokonkursowa

                                                                  maj 2013 r.                                                              

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Kategorie