Kalendarium wpisów
Marzec 2014
« Lut   Kwi »

PostHeaderIcon Moja ulubiona bajka – wyniki ogólnopolskiego konkursu plastycznego

Moja ulubiona bajka - ogólnopolski konkurs plastyczny Konkurs plastyczny “Moja ulubiona bajka”, zorganizowaliśmy z okazji Roku Czytelnika, we współpracy z PM nr 214. Przeznaczony był on dla przedszkolaków oraz uczniów młodszych klas szkół podstawowych. Miał charakter ogólnopolski. Wpłynęło do nas 311 przepięknych prac plastycznych dzieci z całego kraju, wykonanych różnymi technikami plastycznymi. Powołane przez organizatorów Jury przyznało zatem nagrody i wyróżnienia w dwóch kategoriach wiekowych.

I. Kategoria wiekowa (przedszkolaki):

I nagroda – Maja Kunkowska (lat 6)– Oddział Przedszkolny przy Szk. Podst. nr 246, Warszawa

II nagroda – Amelia Matyjasik (lat 6) – Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II w Głębowicach

II nagroda – Dagmara Kuć (lat 5) – Zespół Szkół w Białce, Radzyń Podlaski

III nagroda – Zuzanna Brzozowska (lat 3) – Przedszkole Niepubliczne Bim-Bam-Bino, Toruń

III nagroda – Julia Zabost (lat 5) – Przedszkole nr 5 „Jaś i Małgosia”, Łowicz

Nagroda specjalna dla Gabrysi Szulc (lat 5) i Jana Samarzewskiego (lat 4) – Przedszkole Niepubliczne „Promyk”, Lubogoszcz – za wykonanie prac techniką graficzną (monotypią)

Wyróżnienia:

Julia Gurgul (lat 5)– Zespół Szkół Przedszkolnych nr 1, Radom

Weronika Świtalska (lat 6) – Przedszkole 74 im. Misia Uszatka, Poznań

Szymon Głowacki (lat 6) – Oddział Przedszkolny w Szk. Podst. Świnków 39, Kobierno

Maja Radoń (lat 4) – Przedszkole Publiczne, Błażowa

Bartłomiej Dębiński (lat 6) – PM nr 13, Chełm

Maja Zamorowska (lat 4) – Miejskie Przedszkole nr 1, Katowice

II. Kategoria wiekowa (uczniowie klas I-III szkół podstawowych):

I nagroda – Nadia Sacher – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 21, Wałbrzych

I nagroda – Karol Wiatrzyk – Zespół Szkół w Szewni Górnej

I nagroda – Maja Kulikowska – SSP Droszków, Zabór

II nagroda – Laura Mastalerz – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 21, Wałbrzych

II nagroda – Natalia Walczyna – Zespół Szkół w Białce, Radzyń Podlaski

III nagroda – Anna Polewko – Szk. Podst. nr 1, Sokółka

III nagroda – Lena Jasińska – Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II w Głębowicach

III nagroda – Maciej Bławat – Szk. Podst. nr 12, Gdańsk

Wyróżnienia:

Hanna Kanarek – Szk. Podst., Nałęczów

Julia Partyńska – Publiczna Szk. Podst. nr 21, Wałbrzych

Barbara Kowalska – Szk. Podst., Nałęczów

Michał Myślicki – SSP Droszków, Zabór

Ngrodzone i wyróżnione prace w kategorii - PrzedszkolaNagrodzone i wyróżnione prace w kategorii - SzkołaNagroda specjalna

Serdecznie dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom konkursu i ich opiekunom,  a nagrodzonym oczywiście gratulujemy!!!