Kalendarium wpisów
Czerwiec 2014
« Maj   Lip »

PostHeaderIcon Czytanie jest OK!

Łódzkie Muzea czytają dzieciom - Czytanie jest OK!W dniu 4 czerwca mięliśmy przyjemność uczestniczyć w imprezie czytelniczej ph. Łódzkie muzea czytają dzieciom – czytanie jest OK!, która została zorganizowana w ramach XIII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Okręg Łódzki – Sekcję Edukacji Młodego Czytelnika, Wojewódzką Bibliotekę Publiczną im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego i Muzeum Miasta Łodzi. W imprezie wzięli udział uczniowie szkół podstawowych z różnych dzielnic naszego miasta (z naszej dzielnicy – Polesie – byli to uczniowie klasy  5  Szkoły Podstawowej nr 11, z którą współpracujemy). Impreza odbyła się w pięknej Sali Lustrzanej Muzeum Miasta Łodzi, a prowadziła ją Izabella Klebańska, autorka książek i programów muzycznych dla dzieci.

Bardzo nam się podobało!!!