Kalendarium wpisów
Czerwiec 2017
« Maj

PostHeaderIcon Dzień dziecka w bibliotece

Dzień Dziecka w biblioteceŚwiętowanie Dnia Dziecka w tym roku rozpoczęliśmy w naszej bibliotece już 31 maja. Najpierw wzięli w nim udział uczniowie klas 1-4 Szkoły Podstawowej nr 11, którzy podczas wizyty u nas :

* obejrzeli przedstawienie kukiełkowe pt.: “Babucha śmieciucha” w wyk. Grzegorza Sieczki, któremu dzielnie pomagała nasza ulubiona czytelniczka Kamilka Naji

* wzięli udział w licznych konkursach i wygrywali nagrody (dla tych, którzy zajęli w nich pierwsze miejsca Pan Grzegorz ufundował nagrodę specjalną – zaprosił ich na warsztaty ceramiczne, które odbędą się w naszej bibliotece w czerwcu)

* losowali prezenty

przedstawienie kukiełkowekonkursy

jesteśmy ciekawi co wylosowaliśmyniestety musimy się pożegnać

Jak zwykle było bardzo wesoło i radośnie!!

Swój dalszy ciąg Dzień ten miał u nas 1 czerwca. Tym razem mogli w nim wziąć udział czytelnicy  naszej biblioteki. Dla nich przygotowaliśmy loterię. Był tylko jeden warunek – trzeba było wypożyczyć książkę.

prezenty i słodyczeto wylosowaliśmy (1)to wylosowaliśmy(3)to  wylosowaliśmy (2)zabawy hula hop

Współorganizatorem imprez i sponsorem prezentów dla dzieci była Retkińska Spółdzielnia Mieszkaniowa Botanik, dla której od wielu lat dzieciaki są bardzo ważne i której oczywiście bardzo serdecznie dziękujemy!!!