Kwiecień 2014
« Mar   Maj »

Kolejny raz gościmy panią Joannę Lewandowską i Dzieci

Rozmawiamy o literaturze dla dzieci

Nasi goście chętnie włączaja się w rozmowę

Pani Joanna pokazuje ilustracje w książce, którą czytała

2 kwietnia gościliśmy w naszej bibliotece panią Joannę Lewandowską, przedstawicielkę wydawnictwa “Akapit-Press” oraz naszych stałych bywalców, czyli Dzieci ze SP nr 36, z ul. Więckowskiego 35, tym razem klasę III b z Wychowawcą. Ten rodzaj bardzo ciekawego spotkania o literaturze, cyklicznie zagościł w naszej placówce. Dzieci zawsze bardzo chętnie słuchają o “życiu wydawnictwa”, zadają mnóstwo pytań, uczestniczą w dyskusji, tworząc przy tym własne, niesamowite opowieści. Pani Joanna z kolei, prezentuje nowości wydawnicze “Akapit-Pressu”, a tym razem zachęcała Dzieci do zapoznania się z zabawną serią książek o Penny z Piekła Rodem i jej porażających porażkach albo o jej wybuchowych wybrykach albo o jej katalogu katastrof 🙂 Gorąco polecamy !!!

Spotkanie odbyło się z okazji Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci, który obchodzony jest właśnie 2 kwietnia