Maj 2016
« Kwi   Cze »

Kapslowe gry i zabawy. Edycja 2016. Uwierz w siebie. Pierwsze u nas tegoroczne zajęcia warsztatowe. Efekt jednego zadania - wieża z papieruKapslowe gry i zabawy. Edycja 2016. Uwierz w siebie. Pierwsze u nas tegoroczne zajęcia warsztatowe. Efekt jednego zadania - wieża z papieru

Umiejętność rozwiązywania konfliktów i radzenia sobie z emocjami była przedmiotem warsztatów dla dzieci szkół podstawowych w dniu 17 maja 2016 roku. To wartkie, interesująco, a przede wszystkim zajmująco poprowadzone spotkanie, mamy nadzieję, wniesie wiele dobrego do ich zachowań i pomoże budować pozytywne relacje z innymi osobami.

Kapslowe gry i zabawy. Edycja 2016. Uwierz w siebie. Pierwsze u nas tegoroczne zajęcia warsztatoweKapslowe gry i zabawy. Edycja 2016. Uwierz w siebie. Pierwsze u nas tegoroczne zajęcia warsztatowe

Pani Marlena Wajszczyk, edukatorka, pracując z dziećmi dwie godziny, pomogła im zrealizować celowe zadania spotkania. Dzieci wykazały się, dzięki umiejętnościom prowadzącej, w tym nawiązaniu dobrego z nimi kontaktu i porozumienia, dużą aktywnością.

W warsztacie wzięły udział dzieci ze Świetlicy Środowiskowej z Oddziału Dzielnicowego Łódź-Polesie Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, przy ul. Hufcowej 20

Kapslowe gry i zabawy. Edycja 2016. Uwierz w siebie. Pierwsze zajęcia warsztatowe w toku i lekki poczęstunek

Tegoroczny, korzystnie zmieniony plakat III edycji, zachęca rozpisanymi formami działań i… kolorami – do uczestnictwa w poszerzonej ofercie przedsięwzięcia – Kapslowe gry i zabawy. Edycja 2016. Uwierz w siebie. Zachęca do udziału w: działaniach alternatywnych, teatrze, dramie, technikach plastycznych, warsztatach psychologicznych, konkursie literackim Podróż w przyszłość. Kim będę, zajęciach z muzykoterapii, konkursie plastycznym Sen o przyszłości, czy zajęciach biblioterapeutycznych.

Projekt Miejskiej Biblioteki Publicznej Łódź-Polesie – Kapslowe gry i zabawy. Edycja 2016. Uwierz w siebie jest zadaniem współfinansowanym przez Miasto Łódź.

Drugie warsztaty odbywają się w dniu 19 maja 2016 roku dla dzieci i młodzieży ze Specjalistycznej Świetlicy Środowiskowej Caritas Archidiecezji Łódzkiej, ul. Gdańska 111

Zdjęcia ES, a notatka AL.