Czerwiec 2016
« Maj   Lip »

Cyber - pułapka, spektakl dla dzieci i młodzieży - aktorzy i publiczność Cyber - pułapka, spektakl dla dzieci i młodzieży - aktorzy i publiczność

Cyber – pułapka

jest spektaklem
ukazującym skutki uzależnienia
od wszelkiego rodzaju nośników informacji

Niewiele jest osób, które nie mają telefonu, telefonu osobistego, komputera, telewizora i innych podobnych urządzeń. Wiemy o tym, że ułatwiają nam one nasze życie, ale tylko wtedy, gdy rozsądnie i z umiarem z nich korzystamy. Nie wszyscy młodzi o tym wiedzą, a taka wiedza przydaje się, jeśli chcą prawidłowo funkcjonować w rzeczywistości domu rodzinnego i szkoły.

Cyber - pułapka, spektakl dla dzieci i młodzieży - aktorzy i publiczność

Krakowscy aktorzy potrafili poprzez sugestywną grę w Cyber – pułapce wskazać widzom zagrożenia, które płyną gdy swój czas przeznaczymy tylko na poszukiwania i śledzenie tego co jest w internetowej sieci. Próbowali odpowiedzieć na pytanie – co dzieje się z naszym życiem jeżeli nie będziemy chcieli w nim rzeczywiście uczestniczyć?

Teatr Profilaktyki i Edukacji Maska
nie pierwszy raz odwiedza łódzkich odbiorców.
Zawsze ma do zaoferowania przedstawienia o bieżącej tematyce.

Spotkanie odbyło się 23 maja 2016

Zdj. ES, a notka AL.