Grudzień 2013
« Paź   Sty »

Jemiołowo-biblioteczne życzenia

Za zelazną kurtyną. Ujarzmienie Europy Wschodniej 1944-1956, Applebaum A. Smoleńsk, Torańska T.  Józef Tischner. Myślenie według miłości. Ostatnie słowa., Ponikło T.   Waldorff. Ostatni baron Peerelu, Urbanek M.  Mrożek. Striptiz neurotyka. Niemczyńska M. I.

Kto napisze naszą historię, Ostatni rozdział zagłady Warszawskiego Getta, Kassow S. D.  Życie streszczone 1923-2013, Holstein-Beck M. Moje wspomnienia, Michałowska-Stecka I. Mężczyźni mojego życia, Dowbor K. Wściekły pies.Polscy policjanci, jakich nie znacie!, Ziółkowski R.

Przesunąć horyzont, Wojciechowska M.  Żona lotnika. Kobieta, która podbiła niebo, Benjamin M. Kobieta w 1000 C, Helgason H. Chińskie szepty. Historia pewnego donosu, Wong J.  Notatki z podróży, Jolie A.

Cyfrowa demencja. W jaki sposób pozbawiamy rozumu siebie i swoje dzieci, Spitzer M.  Cesarz wszech chorób. Biografia raka, Mukherjee S. Nie zapomnij mnie, Sieveking D. Więcej w kategorii BIBLIOTERAPIA A teraz idę na maksa ! Massimiliano Tresoldi. 10 lat w śpiączce i powrót., Tresoldi L. Więcej w kategorii BIBLIOTERAPIA  Historia pewnego rozwodu, Jocz P. Więcej w kategorii BIBLIOTERAPIA

Zawstydzeni czyli skazani na...samotność, Kostrzewa A. Więcej w kategorii BIBLIOTERAPIA   Jedwabna pajęczyna. Dziennik współuzależnionej. Bocian M. Więcej w kategorii BIBLIOTERAPIA  Modlitwa nieznajomej, Bunn D. Więcej w kategorii BIBLIOTERAPIA

Dom, Morrison T.  Brzemię rzeczy utraconych, Desai K.  Nocne zwierzęta, Pustkowiak P. Więcej w kategorii BIBLIOTERAPIA Suka, Gryka K. Dwanaście słów, Kolski J. J.

Rose de Vallenord T. 2, Gutowska-Adamczyk M.  Nakarmić wilki, Nurowska M.   Wojownicy nocy, Masterton G.   Upiory, Nesbo J.  Świadek, Roberts N.

Kąpiąc lwa, Carroll J.   Dzieci sztyletu, Sroka-Ritau J.   Zbrodnia w efekcie, Chmielewska J.   Dziwni, Bachmann S.

Jemiołowo-biblioteczne życzenia