Lipiec 2015
« Cze   Sie »

Pięknie jest gdy udaje się znaleźć ludzi i instytucje chętne do współpracy.

Oto informacje o naszym partnerze w projekcie ZLOT POETÓW I GRUP POETYCKICH.

clip_image002

W skład Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 im. Włodzimierza Puchalskiego w Łodzi wchodzi Gimnazjum nr 23 oraz XXXIV Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego. Siedziba szkoły znajduje się przy ul. Minerskiej 1/3 — w sercu osiedla Zdrowie.

Szkoła zapewnia edukację ogólnokształcącą, ale nasi uczniowie z pasją rozwijają umiejętności teatralne, medialno-filmowe, językowe i prozdrowotne.

W Gimnazjum nr 23 mamy wyjątkowe, jedyne w Polsce klasy dwujęzyczne —
z językiem rosyjskim oraz sportowe — z tenisem ziemnym i karate. W XXXIV Liceum Ogólnokształcącym im. Krzysztofa Kieślowskiego uczymy młodzież scenariopisarstwa, aktorstwa, fotografii, filmu i teatru.

Pokazujemy młodzieży jak kochać świat, zachwycać się jego różnorodnością, bogactwem i pięknem. Z pasją prowadzimy grupy artystyczne, koła przedmiotowe, zajęcia warsztatowe i rekreacyjno – sportowe. Wraz z młodzieżą oddajemy się działalności charytatywnej i wolontariatowi.

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 im. Włodzimierza Puchalskiego to bezpieczne i przyjazne miejsce do nauki i zabawy.

clip_image004