Spacer po bibliotece

tel. 42 688-31-30

PostHeaderIcon Zanim przyjdą Święta

Święty Mikołaj przybył

12 grudnia b.r w bibliotece “Pod smokiem” gościliśmy pomocnika Świętego Mikołaja. Dla przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola nr 151 dużą niespodzianką było to, że w jego postać wcieliła się ich nauczycielka, która także prowadziła zajęcia. Zabawę rozpoczęto od rozwiązywania zagadek, a następnie dzieci podzielono na cztery grupy oznaczone nazwami: “Choinki”, “Bombki”, “Gwiazdki” i “Prezenty”. Dzieci w swoich grupach przeglądały przygotowane przez bibliotekarki zestawy książek odnoszące się do przyjętych nazw grup. Zadaniem przedszkolaków, po obejrzeniu książek było narysowanie obrazka będącego prezentem podarowanym komuś bliskiemu z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Pomocnik Świętego Mikołaja

Zagadki

Dzieci oglądają książki

Rysunkowy prezent