Spacer po bibliotece

Filia nr 2,
ul Wróblewskiego 67
tel. 42 688-31-30

PostHeaderIcon O królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach – przedstawienie kukiełkowe

Mędrek O królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach

Nową premierę w Bibliotecznym Teatrzyku Lalek, klasyczną bajkę “O królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach” obejrzały dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 144. Nam, aktorkom-amatorkom towarzyszyła jak zawsze na początku trema. Na szczęście dzieci obejrzały nasz “spektakl” w skupieniu… i wszystko sie udało, również dalsza część spotkania, w której dotychczasowi widzowie stanęli za kurtyną i podjęli się animacji naszych kukiełek. Jak zwykle, zarówno postaci z bajki, jak i scenografię wykonałyśmy we własnym zakresie, tym razem jednak z pomocą Hani i Marty, naszych wolontariuszek. Tradycyjnie spotkanie zakończyło oglądanie książek-zabawek, które ciągle podbijają dziecięce serca.

O królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach

Gapcio

20 listopada 2013 r.