Spacer po bibliotece

tel. 42 688-31-30

PostHeaderIcon Przygoda zwana czytaniem – Melania Kapelusz

Książki Melanii Kapelusz

W ramach cyklu poranków baśni ph "Przygoda zwana czytaniem" dzieci z PM nr 112 miały okazję poznać książki Melanii Kapelusz, które pokazują świat widziany oczami najmłodszych. Ich walorem obok treści wychowawczych jest tak lubiany przez wszystkich małych czytelników humor. W księgozbiorze naszej biblioteki znajdują się trzy książki tej autorki: “Koty czyli Historie z pewnego podwórka”, “Kinga i co z niej wyrośnie” oraz “Tajemnica pewnej sąsiadki”.  Przygoda zwana czytaniem Na naszym spotkaniu przeczytałyśmy fragmenty ostatniej z książek, której bohaterka tak sie dzieciom spodobała, że powędrowały one z książką do przedszkola, by poznać jej treść do końca. W spotkaniu wykorzystano, przygotowaną przez bibliotekarki prezentację multimedialną pokazującą autorkę i jej książki.

Łódź, dn. 31 października 2014

Odwiedź nas na Facebooku