Spacer po bibliotece

tel. 42 688-31-30

PostHeaderIcon Od iskry do żarówki

Żarówka

Dzisiejsze zajęcia z dziećmi z Przedszkola Miejskiego nr 112 poświęciłyśmy wynalazkom, oczywiście nie wszystkim – temat ograniczyłyśmy do światła i dźwięku. Spodziewałyśmy się, że dzięki przygotowanej prezentacji multimedialnej, rekwizytom oraz wiadomościom, które mają dzieci zajęcia będą interesujące. I rzeczywiście tak się stało. Magnetofon szpulowy Prawdziwą atrakcją okazał się nasz szpulowy magnetofon ZK 140 T – dzieci otoczyły go “wianuszkiem” i ze zdziwieniem oglądały kręcące się szpule emitujące dźwięk. Świetnym uzupełnieniem zajęć była “Polka komputerowa” – taniec, który dzieci przygotowały ze swoją nauczycielką.

Polka komputerowa

Wtyczka

Od iskry do żarówki

Łódź, 14 listopada 2014