Spacer po bibliotece

ul Wróblewskiego 67
tel. 42 688-31-30

PostHeaderIcon Wiem wszystko – Łódź w pytaniach i odpowiedziach – konkurs

Kapslowe gry i zabawy Prezentacja multimedialna

W ramach projektu Miejskiej Biblioteki Publicznej Łódź-Polesie “Kapslowe gry i zabawy – pokażmy innym lepszy świat” przygotowaliśmy konkurs pt. “Wiem wszystko – Łódź w pytaniach i odpowiedziach”. W zabawie uczestniczyli uczniowie  Szkoły Podstawowej nr 164. Na pytania łatwe, trudne i trudniejsze dotyczące naszego miasta, liderzy grup zgłaszali do odpowiedzi swoje drużyny. Pomocą w prowadzeniu konkursu była prezentacja multimedialna, która zawierała pytania, cztery podpowiedzi i ilustrowane odpowiedzi. Grupa, która zdobyła największą ilość punktów otrzymała zestaw upomników: książkę oraz materiały do rysowania i malowania. Pozostałe dzieci dostały nagrody pocieszenia: kredki, plastelinę, farby.

Łódź w pytaniach i odpowiedziach

22 października 2015

Odwiedź nas na Facebooku