Spacer po bibliotece

Filia nr 2,
ul Wróblewskiego 67
tel. 42 688-31-30

PostHeaderIcon Komputer, Internet i telefon komórkowy – niosą ze sobą nowe problemy i zagrożenia, czyli Dzień Bezpiecznego Internetu.

plakaty  uczniów

prezentacja   Wirtualny Świat może się dla nas okazać kopalnią wiedzy, narzędziem nauki czy też służyć rozrywce. Nie możemy jednak zapominać, że oprócz dobrodziejstw, które za sobą niesie są i niebezpieczeństwa czające się w jego zakamarkach.  Już w szkole podstawowej dzieci powinny poznać profilaktykę zapobiegania cyberprzemocy, kradzieży danych oraz możliwe negatywne skutki umieszczania swoich zdjęć w Internecie. dyskusja Po dzisiejszym dniu uczniowie SP nr 164 w Łodzi znają pułapki wirtualnego świata i wiedzą jak ich unikać, a nawet jak im przeciwdziałać. Naszej nauce pomogły sugestywne filmiki ze strony sheepworld.eu, a dla utrwalenia wiedzy dzieci stworzyły plakaty ukazujące czego wystrzegać się korzystając z Internetu.

Czytelników zainteresowanych tą tematyką zapraszamy do odwiedzenia strony http://pl.sheeplive.eu/.

w trakcie tworzenia etap końcowy plakatów wystawa prac

Odwiedź nas na Facebooku