Spacer po bibliotece

tel. 42 688-31-30

PostHeaderIcon Karolew czyta cały rok

Karolew czyta cały rok

Chcąc promować bibliotekę w środowisku i zachęcić mieszkańców osiedla do czytania, zorganizowaliśmy wspólnie z Filią nr 12 akcję pod hasłem: Karolew czyta cały rok. Na tarasie bibliotek przygotowaliśmy “Kącik recenzji”, w którym Uczestnicy loterii książkowej prezentowano czytelnikom nowości z literatury dla dorosłych oraz “Loterię książkową”, w której można było wygrać książkę odpowiadając poprawnie na wylosowane pytanie. W holu czytelnicy oglądali prezentację multimedialną “Kącik recenzji Smoka Jaśka” pokazującą ciekawe książki z literatury dziecięcej i młodzieżowej.

Dzieci mogły także pokolorować rysunki nawiązujące do powieści Henryka Sienkiewicza “W pustyni i w puszczy” "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza okiem młodego kolorysty

W akcji wykorzystano materiały reklamowe opracowane graficznie przez Grzegorza Strumyka: baner umieszczony na balustradzie tarasu, przypinkę z tytułowym hasłem oraz zakładki do książek, zawierające hasło i adresy bibliotek działających na Karolewie. Zakładki rozdawano także przechodniom na terenie osiedla.

Loteria i materiały reklamowe: zakładki i przypinki

Adres bibliotek osiedlowych: Wróblewskiego 67

Łódź, dn. 2 czerwca 2016 r.

Odwiedź nas na Facebooku