Spacer po bibliotece

ul Wróblewskiego 67
tel. 42 688-31-30

PostHeaderIcon Wakacje w bibliotece- podsumowanie

Jeden z naszych moli książkowych

“ Oprócz wielu letnich cudów jeszcze inne mam atrakcje- pyszne lody, ciepłe noce, sztormy, burze i… wakacje!

Błękit nieba i blask słońca z chęcią wam zapewnię wszędzie. Co do reszty- wybierajcie, komu gdzie najlepiej będzie. “

M. Strzałkowska “Lato”

Mogłoby się wydawać, że biblioteka dziecięca w miesiącach Naśladuj mistrza dla młodszych i starszych czytelnikówwakacyjnych przeżywa okres błogiego  leniuszkowania. Nic bardziej mylnego! We współpracy naszego prężnego zespołu ze Smokiem Jaśkiem postanowiliśmy postawić na kreatywność i dać upust wyobraźni- "Zostań odkrywcą"stworzyliśmy wakacyjny pokój różności.  Nasi czytelnicy mogli poczuć się jak mistrzowie pędzla naśladując wielkich malarzy, zgłębić tajniki origami z kółeczek, a nawet poczuć Nasza czytelniczka- Hania pochłonięta grą videosię jak Indiana Jones w poszukiwaniu zaginionych skarbów w czeluściach naszych bibliotecznych szaf. Można też było  zrelaksować się przy audiobookach lub zaczerpnąć rozrywki przy grach planszowych oraz video. Jest nam niezwykle miło, że program wakacyjny spotkał się z sympatią i entuzjazmem czytelników.

Krótki instruktażPraca wre Konsultacje i szukanie koncepcjiEfekt końcowy

Odwiedź nas na Facebooku