Spacer po bibliotece

Filia nr 2,
ul Wróblewskiego 67
tel. 42 688-31-30

PostHeaderIcon Witaj szkoło, witaj biblioteko!

Wycieczka po bibliotece

uczeń- gif

Rozmawiamy o wakacjach

Wraz z nastaniem września rozpoczynają się zajęcia w przedszkolach i szkołach. Ale nie tylko- jest to też czas spotkań żłobków, przedszkoli oraz szkół na lekcjach i zajęciach bibliotecznych.  Na pierwszy ogień naszych literackich spotkań przyszły dwie grupy z PM nr 112 w Łodzi. Po krótkim oprowadzeniu po biblioteceWakacyjne wspomnienia i przywitaniu się ze Smokiem Jaśkiem rozmawialiśmy o wakacjach. Co właściwie oznacza to słowo, z czym się kojarzy oraz jakie wspomnienia i pamiątki przywiozły ze sobą dzieci z ostatnich wakacyjnych podróży. Po burzy mózgów i wymianie doświadczeń zabraliśmyWystawa tematyczna się do przelewania na papier naszych wojaży. Już po kilkunastu minutach na kartonach wyrosły morza i góry z bibuły, plaże z bułki tartej i wsie kredkami malowane. Maluchom bardzo spodobały się zajęcia i obiecały rychłe odwiedziny z rodzicami i dziadkami. Do następnego spotkania!

Łódź, dn. 07.09.2016

Odwiedź nas na Facebooku