Ułóż smoka

ul Wróblewskiego 67
tel. 42 688-31-30

PostHeaderIcon Uczymy się tolerancji

TOLERANCJAwyrozumiałość, poszanowanie innych, szacunek dla inności, akceptowalność. A czym dla Ciebie jest tolerancja? Czy w codziennym życiu zawsze szanujesz poglądy, religie i upodobania innych, nawet gdy różnią się od Twoich? Jak uczyć tolerancji nasze dzieci?

W zagadnienie tolerancji wprowadziła nas biblioterapeutka- Milena Jaszczyk. Dzięki wybranym książkom, dzieci z klasy drugiej szkoły podstawowej Nr 41 w Łodzi zostały wprowadzone w świat biblioterapii. Usłyszały list od niepełnosprawnego chłopca, który przeczytała pani Milena.

Następnie uczestnicy zajęć,  za pomocą burzy mózgów mieli stworzyć definicję tolerancji oraz jej skutki dla społeczeństwa.
                                            Ser
decznie dziękujemy pani Milenie za poprowadzenie zajęć i poruszenie tak ważnej, a zarazem delikatnej tematyki.

16 listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Tolerancji

Łódź, dn. 27.09.2017