Ułóż smoka

Filia nr 2,
ul Wróblewskiego 67
tel. 42 688-31-30

PostHeaderIcon Hokus Pokus, Czary Mary- w bibliotece będą czary!

W wypożyczalni straszy!. Bibliotekarka wygląda jak wiedźma, w czytelni stacjonuje czaszka gryząca czytelników po palcach, którzy nie oddają książek w terminie.  Ale to jeszcze nic. Naszą wypożyczalnię nawiedziła grupa zombie. Wyglądały jak połączenie przedszkolaków z mumiami. Nasza wiedźma początkowo planowała kapitulację, jednak po namowach rady starszych i groźbie ugotowania jej w kotle zdecydowała się negocjować z naszymi gośćmi. Trochę czarów iiii…  udało się zdjąć klątwę. Ale cóż to, przecież mamy Halloween- nie będziemy próżnować.Urządziliśmy więc wyścigi na miotłach, walkę na miecze- czarownice kontra czarodzieje, nawet poczytaliśmy porady jak pokonać duchy. Na koniec zgłębiliśmy tajemne receptury i zapoznaliśmy się z naszym czarodziejskim księgozbiorem. To było bardzo aktywne 1,5 godziny! Dziękujemy Tygryskom z Przedszkola Miejskiego nr 151 za odwiedziny i zapraszamy ponownie na odprawianie czarów.

31.10.2017

Odwiedź nas na Facebooku