28 listopada odwiedziły nas dzieci z Przedszkola nr 98. Przyszły zapoznać się z książeczkami ilustrowanymi przez Jana Marcina Szancera (w tym roku mija 110 rocznica urodzin rysownika).

Wysłuchały fragmentów niektórych bajek, odgadując w trakcie czytania ich tytuły i nazwiska bohaterów a następnie zajęły się “patroszeniem”  książek       –- zabawek, co niezmiennie należy do najprzyjemniejszych atrakcji oferowanych przez bibliotekę.

Największą ciekawość budzą książki - zabawki Rysunki dzieci dostarczone na wystawkę biblioteczną   Wystawa książek ilustrowanych przez J.M. Szancera

Na pożegnanie dzieci wręczyły nam swoje rysunki, które ozdobią pomieszczenie czytelni i obejrzały wystawkę w witrynie placówki pt. “Sygnatura jms”.