“Abecadło” Juliana Tuwima i 60 rocznica jego śmierci były powodem do zorganizowania w dniu 9 maja kolejnego spotkania z przedszkolakami.  Bibliotekę odwiedzili tym razem “zerówkowicze starsi” ze SP nr 26. Czytaliśmy znane i te trochę zapomniane wiersze poety. Dzieci wykazały się dużą znajomością treści  a najlepiej wypadła nam “Lokomotywa”. Entuzjazm objawił się również przy recytacji “Abecadła”. Frajdą do kwadratu było kolorowanie w warunkach polowych (na podłodze i pupą do góry)  przygotowanych wcześniej literek.

Ściąganie mile widziane. Poszerza horyzonty. Teraz można już samemu.Udało się !

Godzina minęła jak z bicza strzelił. Humory wszystkim dopisywały.  I to by było na tyle. Jeszcze się spotkamy.