27 listopada kolejny raz odwiedziła nas przedstawicielka Wydawnictwa “Akapit Press”. Tym razem była to p. Anna Kwapisz, grafik komputerowy firmy. Słuchaczami byli uczniowie czwartej klasy SP nr 26.

Lekcja odbyła się w całości na podłodze (szkoda że nie wiedziałam wcześniej, że teraz taka moda, nie nanosiłabym się krzeseł). Dzieci z zaciekawieniem wysłuchały opowieści, na czym polega praca w wydawnictwie i jacy fachowcy są tam zatrudnieni.

Pani Anna objaśnia, jak powstaje książka Na co trzeba zwrócićuwagę, biorąc książkę do rękiSporo miejsca poświęcono grafice komputerowej

Arkusze, z których składa się książkę Dostaliśmy zakładki. Może się do czegoś przydadzą. Jesteśmy wykończeni. Stanowczo za dużo, jak na jeden raz.

Po zakończonej lekcji można było kupić po okazyjnej cenie wybrane książki,   z czego nieliczni skorzystali.

Dzieci mogły zakupić wybrany tytuł Wydawnictwa Akapit Press