Przedstawienie kukiełkowe Piraci

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka  30 maja  zaprosiłyśmy  do naszej biblioteki drugoklasistów ze Szkoły Podstawowej nr 26 na przedstawienie  Teatru  “Bajubajki”  pod tytułem  “Wyprawa po skarb”.

Była to pełna zagadkowych przygód wyprawa  Kapitana Wraka,        w której pod przewodnictwem piratów uczestniczyły wszystkie dzieci. Aktywność uczniów przeszła nasze oczekiwania, być może wzmogła ją tak bogata oprawa muzyczna bajki.

Piraci muszą być silni i sprawni    Powinni umieć przyrządzać posiłki W trakcie wyprawy można znaleźć coś ciekawego ...   na przykład starą mapę,

która doprowadzi nas do skarbu.  Po drodze można spotkać potwora morskiego

Pływaliśmy na takiej łupince.  Ale udało się !

Dzięki zaangażowaniu całej pirackiej ekipy cel został osiągnięty.