Na pierwszym w tym roku spotkaniu z przedstawicielkami Wydawnictwa “Akapit Press” młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 26 roztrząsała trudną sytuację rodzinną bohaterki książki Agnieszki Tyszki pod tytułem “Miłość niejedną ma minę”.

Czy miłość ma coś wspólnego z miną przeciwpiechotną ? Jak złapać równowagę w towarzystwie niezrównoważonych rodziców ?

Promocja nowej książki Redagowanie artykułu

Na te i inne pytania uczniowie starali się znaleźć odpowiedź, między innymi odpisując jako redaktorzy rubryki porad w znanym tygodniku.

Książka Agnieszki Tyszki porusza trudny problem, jakim jest dla nastolatka rozwód rodziców. Niejeden młody czytelnik będzie mógł się utożsamić z główną bohaterką i być może skorzystać z rozwiązań sugerowanych przez autorkę.