Styczeń 2016
« Gru   Lut »

Kotki w Bibliotece z Kotem

27 stycznia 2016 roku w Filii nr 5 odbyło się spotkanie z okazji obchodzonego niedawno Dnia Babci i Dziadka. Do Biblioteki z Kotem specjalnie dla naszych seniorów przyszły dzieci z grupy (nomen omen) Kotki, z mieszczącego się po sąsiedzku Przedszkola Miejskiego nr 133.

Dzieci zaprezentowały przedstawienie składające się z piosenek i wierszyków poświęconych kochanym babciom i dziadkom. W programie był też “zimowy taniec” oraz życzenia od przedszkolaków dla naszych gości.

Występ dzieci

Dzień Babci

Dzień Babci i Dziadka

Kotki

Każda z zasiadających na widowni pań oraz jeden pan, który ratował tego dnia honor dziadków, zostali obdarowani przepięknymi, własnoręcznie wykonanymi przez dzieci upominkami – serduszkami.

Dzieci zostały nagrodzone hucznymi brawami i słodkościami.

Podczas występu Kotków było dużo uśmiechu, były też łzy wzruszenia. Spotkanie było bardzo udane i wzruszające (i nie mówię tak tylko dlatego, że wśród występujących dzieci był i mój osobisty Kotek), przebiegło w miłej i sympatycznej atmosferze.

Dzieci spędziły też kilka chwil w kąciku czytelniczym, który bardzo przypadł im do gustu i który obiecały niebawem znów odwiedzić.

Zimowy taniec:

Zimowy taniec

Wręczanie prezentów:

Wręczenie prezentów

Wręczenie prezentów 2

Przepiękne serduszka wykonane przez dzieci:

Upominki

G.O.